Rok szkolny – czas start!

szkoła polskiego polonijna

Wreszcie powrót do szkoły! Chyba nigdy tak bardzo nie wyczekiwałam września. Po wielu miesiącach spędzonych głównie w domu wszyscy tęskniliśmy za normalnością i powrotem dziewczynek do szkoły. Nie mogliśmy doczekać się tej rutyny, no i spotkań z koleżankami i kolegami, rzecz jasna:) Wreszcie, w zeszłym tygodniu, nastał ten dzień i zaczął się nowy rok szkolny! Na pewno będzie on inny od tych poprzednich, w końcu wszystko dzieje się teraz w nieco odmiennych realiach, ale i tak cieszymy się przeogromnie.

Razem z Szymonem postanowiliśmy, że przynajmniej do grudnia, dziewczynki nie będą uczęszczały na żadne zajęcia dodatkowe. Zależy nam na spokoju i najzwyczajniej w świecie nie chcemy się o nie zbytnio zamartwiać. Zobaczymy jak sytuacja będzie się rozwijać z miesiąca na miesiąc – pewnie pod koniec roku pomyślimy co będzie dalej. Gimnastykę zamienimy na zabawy w ogrodzie, tańce na wygłupy w salonie, a basen…. na długie kąpiele w wannie z dużą ilością piany…trzeba sobie jakoś w życiu radzić, prawda?:)

Nie zrezygnujemy natomiast z nauki języka polskiego, bo dzięki Polonijce jest to możliwe w zaciszu własnego domu. Dziewczynki będą miały lekcje i webinary online, co znacznie ułatwia sytuację dla nas wszystkich. Już Wam opowiadam o szczegółach…

polska szkola online

Polonijka to polonijna szkoła on-line działająca z powodzeniem już od kilku lat. My korzystamy z niej już od zeszłego roku, o czym wspominałam Wam tutaj (klik). Program nauczania w Polonijce jest bardzo elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, co jest dla nas szczególnie ważne. Zajęcia odbywają się w domu, w dowolnym terminie, więc sami przyznacie, że jest to idealne rozwiązanie, szczególnie w dzisiejszych czasach. Dodatkowo, większość zadań jest interaktywnych, po to, aby jak najbardziej zaangażować dzieci w proces nauczania. Nauka przez zabawę… chyba dlatego Milla i Klara tak uwielbiają lekcje w Polonijce!:)

Nad postępami dzieciaków w nauce czuwa sztab doświadczonych nauczycieli, zapewniający merytoryczną opiekę w ciągu całego roku. Oprócz tego, samodzielnie można kontrolować proces nauczania, korzystając z e-Dziennika. Wszystkie scenariusze lekcyjne powstały w oparciu o podręczniki szkolne, i zostały one wzbogacone o obrazki, filmy i animacje. Sprawia to, że nauka jest nie tylko zgodna z podstawą programową, ale również nie ma w niej miejsca na nudę!

Decydując się na Polonijkę, macie do wyboru jeden z 4 pakietów edukacyjnych: NaStart, Mini, Standard i Premium. Różnią się one funkcjonalnościami na platformie, ora ceną. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ – klik.

A teraz… uwaga, uwaga! W Polonijce trwa obecnie wielka promocja na wszystkie pakiety edukacyjne! Korzystajcie póki można!:) Wystarczy, że przy rejestracji wybierzecie odpowiedni pakiet, a następnie wpiszecie jeden z następujących kodów, a zniżka naliczy się automatycznie. Oto szczegółowa oferta:

10% rabatu na Pakiet na Start kod: RabatStart
20% rabatu na Pakiet Mini kod: RabatMini
30% rabatu na Pakiet Standard kod: RabatStandard
35% rabatu na Pakiet Premium kod: RabatPremium

Na platformie Polonijka znajdziecie też mnóstwo dodatkowych materiałów edukacyjnych, które zostały stworzone przez doświadczonych pedagogów. Gry ortograficzne, fiszki do nauki, kolorowanki, bajki, czy też słownik. Ale największym hitem jest według mnie e-Book – „poradnik o dwujęzyczności’- kompendium wiedzy w tym temacie!

A teraz zobaczcie nasze dziewczynki podczas lekcji w Polonijce. Zadowolone, zaciekawione i… szczęśliwe!


polska szkola online

polska szkola online

polska szkola online

polska szkola online

polska szkola online

polska szkola online

polska szkola online


Wpis powstał we współpracy ze szkołą polonijną Polonijka.