Nauka angielskiego online – super opcja dla dzieci

nauka angielskiego online

Gdybym miała wymienić pytania, które najczęściej mi zadajecie, zdecydowanie byłyby to te związane z nauką języka angielskiego dla dzieci. Pytacie mnie o najlepsze sposoby, o to jak wspomagamy naukę języka angielskiego u dziewczynek, co robimy, żeby im ją ułatwić i czy wiem, jak zachęcić maluchy do nauki. Uważam, że nauka angielskiego (jak i innych języków obcych) powinna zaczynać się u dzieci dosyć wcześnie, bo są one wtedy najbardziej chłonne na wiedzę. Według mnie jednak, nie powinna być to nauka przy książkach i słowniku, bo dzieci znudzą się i zniechęcą po dwóch pierwszych lekcjach. Odpowiednio zachęcając dzieci do zabaw z językiem angielskim możemy wzbudzić w nich ciekawość i pasję – a to już połowa sukcesu:)

Jeśli jesteście z nami na Instagramie (jeśli nie,to koniecznie musicie to nadrobić!), to zapewne widzieliście, że już od dłuższego czasu, Milla ma lekcje języka angielskiego online, na platformie Novakid, i to właśnie o tym chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć.  Mam również dla Was niespodziankę! Kod zniżkowy do Novakid, który znajdziecie w dalszej części tego artykułu. Najpierw przeczytajcie proszę dokładnie o wszystkich zaletach nauki angielskiego online – let’s start!:)

nauka angielskiego online

 


Nauka angielskiego online dla dzieci – nasze spostrzeżenia


Zacznę może od tego, że wszystkie lekcje odbywają się w domu, czyli w ‚naturalnym’ środowisku dziecka, co na pewno dodaje naszemu maluchowi poczucia bezpieczeństwa. Oczywiście rodzice mogą cały czas towarzyszyć podczas zajęć – szczególnie tych pierwszych, kiedy dzieci oswajają się z nauczycielem. Do rozpoczęcia nauki w Novakid wystarczą tylko komputer, dostęp do Internetu i wygodne miejsce.

Przed rozpoczęciem lekcji, dzieci mogą obejrzeć filmik przedstawiający nauczyciela – świetny pomysł, szczególnie dla tych bardziej wstydliwych dzieciaków. W oczekiwaniu na lekcję dzieci mają dostęp do kilku ćwiczeń, dzięki czemu nie nudzą się, a nawet mogą poćwiczyć obsługę myszki komputerowej:) Skoro mowa już o komputerach to wspomnę, że to kolejny spory plus nauki angielskiego online – dzieci uwielbiają przecież technologię, łatwo wszystkiego się uczą, i zawsze cieszą się mając możliwość używania laptopa.

nauka angielskiego online

nauka angielskiego online

Lekcje w Novakid trwają pół godziny, dzięki czemu nie są zbyt długie i męczące dla naszych pociech. Przebiegają one w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Każde zajęcia są bardzo przemyślane i fajnie rozplanowane. Poruszane są ciekawe zagadnienia – wszystko to przedstawione na rysunkach, tak, aby dziecko wszystko rozumiało i wiedziało. W lekcjach występuję dużo powtórzeń – dzięki czemu dzieci za pomocą ćwiczeń, doskonale utrwalają materiał. Nie jest to żadne ‚wkuwanie’ tylko nauka poprzez zabawę i ciekawe ćwiczenia na komputerze – jednym słowem świetny sposób na naukę języka obcego dla dzieci.

nauka angielskiego online

Podczas każdej lekcji na platformie Novakid dziecko ma cały czas kontakt z nauczycielem – nie tylko słyszy go, ale też widzi, dzięki czemu dystans znika już po pierwszych kilku minutach. Co bardzo ważne – wszyscy nauczyciele w Novakid są native lub near-native speaker’ami, czyli język angielski jest ich językiem ojczystym, lub używają go oni na co dzień. Nie muszę chyba tłumaczyć, jakie to ważne?:) Według nas jest to jedna z największych zalet nauki w Novakid.

Podczas zajęć Milla była chwalona wiele razy, ciągle słysząc ‚well done’, co jest dla dziecka bardzo ważne i zapewne działa motywująco do dalszej nauki. Po każdej lekcji dostawałam maila z podsumowaniem jej przebiegu – z pochwałami, ale również małymi uwagami nad czym warto jeszcze popracować. Bardzo mi się to podoba, uważam, że dzięki temu rodzice mają ciągły kontakt z nauczcielami i wiedzą na jakim etapie nauki jest ich dziecko. W razie jakichkolwiek niejasności, zarówno nauczyciel, jak i cała ekipa Novakid są do naszej dyspozycji.

nauka angielskiego online

nauka angielskiego online

Podsumowując – nauka angielskiego online w Novakid to świetne rozwiązanie, zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Super przemyślane i merytoryczne lekcje poprzez zabawę – czyli najciekawszy sposób nauki dla dzieci. Zajęcia z native speaker’ami, czyli najbardziej skuteczna metoda, oraz przyjazna i bezstresowa atmosfera! A wszystko to we własnym domu, niezależnie od pogody czy korków na ulicach:) Pół godziny przed każda lekcją dostajemy sms z przypomnieniem – dzięki czemu nawet zapominalscy dadzą radę:) Same plusy, mówię Wam!


A teraz – obiecana niespodzianka!  Jako, że grudzień to miesiąc prezentów, wspólnie z Novakid, również przygotowaliśmy coś specjalnego dla nowych klientów! Czekają na Was kody promocyjne na Wasze pierwsze lekcje w Novakid:

SWIETA5 – to 5% zniżki na pakiet 40 lekcji Standard i Premium

SWIETA10 – to 10% zniżki na pakiety 10 i 20 lekcji oraz subskrybcji (2+ lekcje w tygodniu) Standard i Premium

Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia 2019 roku, także korzystajcie!

 

Pakiet lekcji w Novakid to również świetny pomysł na prezent świąteczny! Takie certyfikaty podarunkowe z zajęciami w Novakid można podarować przyjaciołom, lub dzieciom z rodziny jako praktyczne upominki. Certyfikat taki to nic innego, jak voucher na 3 lekcje (z wybraną kategorią nauczycieli: Premium lub Standard).

P.S. Zniżki obowiązują tylko i wyłącznie na na pakiety lekcji, nie na vouchery.


Wpis ten powstał we współpracy z marką Novakid.