Nasze przygotowania na nowy rok szkolny

powrót do szkoły

Uwielbiam końcówkę sierpnia i początek września! Niby wakacje mijają wtedy bezpowrotnie i beztroska się kończy, ale z drugiej strony zaczyna się nowy okres, taki nieco nowy start. Już jutro zadzwoni ten pierwszy dzwonek, a to doskonały czas, aby dokończyć kompletowanie wyprawki szkolnej i kupić wszystko z długiej listy rzeczy, które mogą przydać się podczas roku szkolnego. Nie mówię tutaj tylko o zeszytach czy przyborach szkolnych, ale także o wygodnych i dobrej jakości ubrankach, komfortowych butach, gadżetach na basen, oraz tych, które sprawią, że drogę do szkoły pokonamy z uśmiechem – rowery, hulajnogi, rolki i odpowiednio dobrane kaski. 

rozpoczęcie roku szkolnego

Wyprawka szkolna i wszystkie gadżety potrzebne naszym dzieciom do szkoły to dosyć duży wydatek, szczególnie teraz, kiedy inflacja szaleje. Dlatego, aby wszystko poszło zgodnie z planem, na ten dobry nowy początek trzeba się dobrze zorganizować! Jednym z ważniejszych punktów według mnie jest sporządzenie dokładnej listy z podziałem na kategorie, takie jak: podstawowe przybory szkolne, plecak/bidon/torba na drugie śniadanie, przybory na plastykę, gadżety na basen, ubrania (do szkoły i na wf), inne gadżety. Wtedy mamy czarno na białym czego potrzebujemy, dzięki czemu nie kupimy niepotrzebnych rzeczy, pod wpływem impulsu. Rozsądne planowanie wydatków to najlepszy sposób na uniknięcie nadwyrężenia rodzinnego portfela.

wyprawka szkolna

Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj akcja ‘Back to School z PayPo’, do której bardzo Was zachęcam! Można w niej bowiem znaleźć ciekawe promocje, duże rabaty i oferty specjalne, ale co najważniejsze – wszystko to w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzacie mnóstwo czasu. Dla nas – zabieganych rodziców, może okazać się to strzałem w dziesiątkę:)

 

powrot do szkoły

 

Akcję tę przygotowało PayPo – lider płatności odroczonych w Polsce w dniach 22 sierpnia – 5 września 2022 roku. Bierze w niej udział 20 popularnych sklepów z szerokim asortymentem dla dzieci, młodzieży i nastolatków (Całą ich listę znajdziecie TUTAJ). 

Dzięki PayPo masz szansę kompleksowo sprawdzić, jakie powyższe sklepy oferują rabaty i promocje. Możesz tam znaleźć dedykowane kody rabatowe obniżające wartość zamówienia, a w wybranych sklepach biorących udział w akcji, jest również możliwość wygodnego rozłożenia płatności na raty 0%, co po wakacyjnym uszczupleniu budżetu domowego może okazać się najlepszą opcją na zakup wyprawki i gadżetów szkolnych. 

back to school

wyprawka szkolna

 

Ale to jeszcze nie koniec… we wszystkich sklepach biorących udział w akcji ‘Back to School z PayPo’ możecie zrobić zakupy od razu, a zapłacić dopiero za 30 dni bez dodatkowych kosztów (wybierając metodę płatności PayPo – kup teraz). Mam nadzieję, że tym Was przekonałam?! :)  

My rodzice musimy się wzajemnie wspierać i sobie pomagać :) Dzięki takim akcjom możemy zaoszczędzić sporo czasu i jeszcze więcej pieniędzy. Możliwość zakupienia super jakości produktów, które pomogą naszym dzieciom w edukacji, w bardzo dobrych cenach, to w dzisiejszych trudnych finansowo czasach pewnego rodzaju przywilej… skorzystajmy więc z niego.


Artykuł ten powstał we współpracy z PayPo.