Najlepsza impreza urodzinowa – Mickey kończy 90 lat!

impreza urodzinowa

Ponad tydzień temu, razem z Millą, miałyśmy niezwykłą przyjemność uczestniczenia w imprezie urodzinowej Myszki Mickey i dziś chcę Wam o tym wydarzeniu trochę opowiedzieć. Poza naszym małym opóźnieniem podczas podróży (mega długie kolejki na lotnisku i warszawsie korki) ten dzień był pełen pozytywnych wrażeń i super spotkań. Marka APART stanęła na wysokości zadania i cały event był doskonale dopracowany pod każdym względem, ale wszystko po kolei…

event apart

PIĘKNE WIDOKI

Już wiele razy wspominałam, że uwielbiam Warszawę, darzę ją wielkim sentymentem i zawsze chętnie tam jeżdzę. Kiedy więc na miejscu eventu, zerknęłam na widok z okna byłam pod sporym wrażeniem. Stadion Narodowy w całej swojej okazałości i Wisła – dwa z ważniejszych symboli Warszawy w zasięgu wzroku! Urokliwe miejsce i oryginalne dekoracje sprawiły, że spotkanie bardzo mi się podobało.

 

event apart

event apart

event apart

NOWOŚCI W KOLEKCJI

Jak to na takich eventach bywa – mogliśmy podziwiać całą kolekcję zegarków AP:PM Disney z nowościami włącznie. Mnie zachwycił oczywiście Zegarek z Myszką Miki w stylu vintage – coś przepięknego! Poza tym, zobaczyliśmy resztę Disneyowskich świecidełek – obydwie z Millą jesteśmy ich wielkimi fankami, a ona oczywiście oznajmiła mi co chciałaby założyć na nasz kolejny wypad do Disneylandu:)

event apart

event apart

event apart

event apart

SUPER SPOTKANIA…

… po latach i te ‚pierwszy raz’. Wielkim plusem takich eventów są spotkania ze znajomymi blogerami i twórcami – tak też było tym razem. Milla wreszcie poznała Liwię – córeczkę Moniki z bloga Kamperki i chyba dziewczynki przypadły sobie do gustu, bo nie odstępowały się wzajemnie ani na krok! Spora część osób na evencie myślała, że są siostrami – achhh te blond włosy!:) O moim spotkaniu z Moniką nawet nie wspominam – wreszcie mogłyśmy wygadać się za wszystkie czasy! Monia była moją osobistą fotografką i to ona jest autorką zdjęć we wpisie – dziękuję <3 Oprócz Liwki, Milla spotkała ‚po latach’ Anię i Kubę z bloga Fashionable – raczej ich nie pamiętała z poprzednich spotkań i wyjazdów, ale kiedy Ania pokazała Milce ich wspólne zdjęcia, ta stała się nagle jej ‚best friend’:)))

event apart

event apart

event apart

event apart

event apart

event apart

 

event apart

event apart

ŚWIETNA OKAZJA ŻEBY SIĘ WYSTROIĆ:)))

Która mama nie lubi się czasem wystroić?! Event Apartu był świetną do tego okazją. Zdecydowałam się na czarną sukienkę botki w panterkę z Zary, torebkę ze złotym paskiem-łańcuszkiem marki Kurt Geiger, a biżuteria była oczywiście z Apartu:)  Milla nie pozostawała mi dłużna – jej Disneyowską stylóweczkę możecie zobaczyć w tym wpisie.


event apart

event apart

event apart

event apart

PRZEPYSZNE JEDZENIE

Dobre jedzonko to coś, co lubię najbardziej:) A tego na tym wydarzeniu nie zabrakło! Najbardziej zachwyciły mnie babeczki, a dziewczynkom smakowały ciastka z lukrem. Wprawdzie spóźniłam się na krojenie tortu, ale…. jeden kawełeczek się ostał i przecież nie mogłam odmówić!:)

event apart

event apart