Jakie powinny być postanowienia noworoczne?

postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne – dla jednych hit, dla innych kit:) W której grupie jesteście Wy? Według mnie postanowienia mają w sobie coś magicznego. Nowy rok to czas, kiedy ‚zamykamy’ pewien etap, i zaczynamy planować przyszłość. Uważam, że dobrze zaplanowane i realistyczne postanowienia noworoczne mogą nam pomóc zmienić swoje życie na lepsze.

Psychologowie twierdzą, że porywanie się z motyką na słońce, podczas tworzenia postanowień, rzadko kiedy się udaje. Umiejętność oceny własnych możliwości to jeden z ważniejszych elementów skutecznego planowania i wprowadzania zmian w naszym życiu. Jeśli uda nam się to wykonać, nasza samoocena zdecydowanie wzrośnie, a my będziemy mogli stawiać przed sobą coraz trudniejsze zadania. Dlatego ja stawiam na postanowienia noworoczne, które są realistyczne do zrobienia. Jakie konkretnie? Tego dowiecie się z najnowszego filmiku na moim kanale na You Tube.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższą miniaturkę filmu (lub TUTAJ) – miłego oglądania! No i Szczęśliwego Nowego Roku – dużo zdrówka i samych sukcesów <3

postanowienia noworoczne

kjnfjndfjn