Dużo wiedzy, trochę motywacji czyli… #kreatywniezasus

kreatywnie

303Zaraz po przyjeździe do Polski miałam okazję wziąć udział w kreatywnych warsztatach fotograficznych, zorganizowanych przez firmę ASUS. Głównym ich celem było zgłębianie wiedzy na temat tworzenia jakościowych treści i pięknych zdjęć oraz rozwój kreatywności i motywacji. I wiesz co? To było świetne spotkanie! Ale wszystko po kolei…


Po pierwsze, była to świetna okazja żeby zobaczyć się z Anią i Kubą, oraz poznać kilka nowych osób…

warsztaty

kreatywne warsztaty


Po drugie, dzięki świetnemu wykładowi motywacyjnemu Marcina Mańki dowiedziałam się, że ludzie z pozytywnym nastawieniem w życiu (czytaj: JA) mogą osiągnąć zdecydowanie więcej, niż ci myślący negatywnie. Postrzeganie świata w tych lepszych barwach, pomaga nie tylko w życiu codziennym, ale też procentuje przy realizacji marzeń i postanowień.

warsztaty kreatywne


Po trzecie, Ania opowiedziała nam o kilku trikach w makijażu, dzięki którym żaden Photoshop nam się nie przyda:-) Tak na serio, to nie miałam zielonego pojęcia jak duże znaczenie ma konturowanie twarzy, odpowiedni puder czy też dobór odpowiednich kolorów. Ania jak zwykle spisała się na 5-tkę!

kreatywnie z asus


Kolejnym bardzo wartościowym punktem tych warsztatów były zajęcia z profesjonalnym fotografem – Jakubem Kaźmierczykiem. Wiele cennych rad i uwag na tematy zarówno techniczne jak i te dotyczące pozowania do zdjęć. Mieliśmy okazję pracować na komputerze podłączonym do aparatu i podglądać na bieżąco efekty sesji. Po części praktycznej, przy najnowszym sprzęcie ASUS, Jakub przybliżył nam tajniki postprodukcji w fotografii – to był zdecydowanie mój ulubiony punkt warsztatów!

kreatywnie z asus

kreatywnie z asus

asus kreatywnie


W międzyczasie mogłam zrobić się na bóstwo, dzięki profesjonalnej makijażystce…

kreatywnie


A na koniec mogłam trochę popozować do zdjęć… PRAWIE jak prawdziwa modelka:-)))

pozowanie z ania

pozowanie do zdjęć

 

Zdjęcia te zrobił nam Adam – wielkie dzięki!