Wielki powrót do szkoły!

wielki powrót do szkoły pepco

Jak tam nastroje chwilę przed 1-wszym września? U nas bardzo pozytywne – zarówno dziewczynki, jak i my, już nie możemy się doczekać! Ostatni rok szkolny i te wszystkie jego zawirowania nie były dla nas wszystkich zbyt łaskawe, więc miejmy nadzieję, że teraz obędzie się bez żadnych niespodzianek…

Mi osobiście wrzesień kojarzy się z nowym początkiem oraz z wielką ekscytacją, i widzę, że Milla i Klara mają trochę podobnie. Kompletowanie wyprawki szkolnej to przecież nie lada gratka dla każdego dziecka. Nowe podręczniki, zeszyty i notesy, pachnące świeżością kredki i piórniki, czy szkolne gadżety z ulubionymi postaciami z bajki – to wszystko sprawia, że moje dziewczynki wrócą do szkoły z o wiele większą ekscytacją!

powrot do szkoły

Harry Potter pepco Plecak Harry Potter, 30zł

Dzięki Pepco, powrót do szkoły w tym roku będzie jeszcze ciekawszy! W sklepach marki znajdziecie teraz mnóstwo produktów i ubrań dla dzieci na licencji HARRY POTTER! Oryginalne legginsy i cudne bluzeczki dla dziewczynek, super spodenki i bluzy dresowe dla chłopców, buty z motywem – wszystko to w naprawdę wielu rozmiarach i kolorach. Oprócz tego, w Pepco znajdziecie też plecaki, piórniki czy notesy idealne do szkoły – wszystko oczywiście w bardzo niskich cenach! Dodatkowo, dostępne są też akcesoria takie jak: koce, poduszki, pościel, portfele, czy zegarki-budziki. Takie produkty z ulubionymi postaciami to dla dzieci ogromna frajda! Lećcie szybko do swojego lokalnego Pepco, zanim wszystko Wam wykupią!:)))

powrot do szkoły

powrot do szkoły z pepco Zestaw szkolny Harry Potter (7 elementów) 10zł, Notes Harry Potter A5 10zł

powrot do szkoły z pepco Notes Harry Potter A5 15zł

powrot do szkoły z pepco

powrot do szkoły z pepco Bluzeczka 100% bawełny z nadrukiem Harry Potter, 10zł

powrot do szkoły z pepco

powrot do szkoły z pepco Legginsy dziewczęce 100% bawełny z nadrukiem Harry Potter, 10zł

powrot do szkoły z pepco Bluzeczka 100% bawełny z nadrukiem Harry Potter, 10zł

powrot do szkoły z pepco Kapcie z nadrukiem Harry Potter, 20zł


Wpis ten powstał we współpracy z marką Pepco.