Współpraca

blog parentingowy

Cześć! Miło mi Cię gościć na moim blogu! To miejsce, gdzie piszę o rzeczach, które kocham: swojej rodzinie, podróżach, modzie i gadżetach dziecięcych, o pysznym jedzeniu i wszystkim innym co mnie zachwyca lub inspiruje. Oprócz wielu pozytywnych emocji i sporej dawki humoru, znajdziesz tutaj piękne zdjęcia mojego autorstwa. Staram się aby każdy wpis był ciekawy, zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym. Wszystko po to, aby czytelnicy z chęcią do mnie powracali.

Oh Deer Blog znalazł się w prestiżowym Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016 roku Jasona Hunta jako jedna z największych nadziei polskiej blogosfery!

Do każdej współpracy podchodzę z pełnym profesjonalizmem i starannością. Dbam o to, aby efekty były satysfakcjonujące zarówno dla danej marki jak i dla moich czytelniczek. Mogę Cię zapewnić, że Twoja reklama na moim blogu będzie skuteczna oraz wyjątkowa. Jako dyplomowany specjalista od reklamy z wieloletnim doświadczeniem, zawsze wykorzystuję swoje umiejętności i niestandardowe pomysły. Możesz mi zaufać w 100%!

Jesteś zainteresowany współpracą i myślisz, że Twoja marka pasuje do naszego stylu życia? NAPISZ DO MNIE na hello@ohdeerblog.com i zostańmy partnerami! Na pewno uda nam razem się stworzyć coś niebanalnego, o czym moi czytelnicy będą pamiętać przez długi czas! Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny.


CO CI MOGĘ ZAOFEROWAĆ?

Moim największym atutem są zdecydowanie cudowne czytelniczki i świetnie zaangażowana społeczność na Facebook’u i Instagramie! Dla Ciebie, jako marki, to pewność, że Twój produkt lub usługa nie obejdą się bez echa i na pewno zostaną zauważone. Proponuję kilka różnych form współpracy:

  • wpisy sponsorowane na blogu
  • posty sponsorowane na Facebook’u i Instagramie
  • wyjazdy sponsorowane
  • piękne i profesjonalne zdjęcia
  • recenzje produktów
  • promocja danej kampanii w moich mediach społecznościowych
  • relacje z targów i eventów
  • inne niestandardowe działania

Marki, które mi do tej pory zaufały to:

blog parentingowy oh deer blog