Wspomnienia – nasze wakacje ‚przed dzieckiem’

Wakacje przed dzieckiem – nasze wspomnienia…

Kilka dni temu porządkowałam pliki i foldery komputerze (wreszcie się do tego zabrałam!) i znalazłam mnóstwo zdjęć z wakacji, o których całkiem zapomniałam. Zanim staliśmy się rodzicami to mieliśmy więcej czasu na podróżowanie i udało nam się zwiedzić sporo ciekawych miejsc. Jedną z ostatnich takich podróży był wyjazd na Lazurowe Wybrzeże. Spędziliśmy tam błogie dwa tygodnie, zwiedzając, wygrzewając się na plaży, jedząc w lokalnych knajpkach i obserwując tamtejszych mieszkańców. Mieszkaliśmy w Nicei i Cannes ale udało nam się też zwiedzić Monaco. I wiecie co? Wakacje przed dzieckiem, w porównaniu do wakacji z dzieciakami… to jednak dwie różne bajki:))

Odkąd urodziła się Milla to jakoś tak bardziej staliśmy się domatorami a nasze wyjazdy ograniczyły się w sumie tylko do wyjazdów do Polski, do rodziny, bo bardziej niż na poznawaniu nowych miejsc zależało nam na tym żeby Milla spotkała i poznała swoją rodzinę. Teraz nasza córeczka ma już 9 miesięcy i dość tej ‘taryfy ulgowej’! W najbliższym czasie mamy zaplanowanych kilka wycieczek, i już się nie mogę doczekać aż Wam będę z nich zdawać relację tutaj na blogu! Ahoj przygodo! A tymczasem, kilka zdjęć z naprawdę LAZUROWEGO Wybrzeża!

 ***

While sorting out some files and folders on my computer a few days ago (finally got a chance to do it!), I have found lots of photos from our holiday, which I have completely forgotten about. Before we became parents, we had more time to travel and we have visited many interesting places. One of the last trips was our escapade to Cote d’ Azur. We have spent there two blissful weeks, sightseeing, relaxing on the beach, eating in little cafes and restaurants and observing the locals. We stayed in Nice and Cannes, but also managed to visit Monaco.

Ever since Milla was born, we somehow became home-birds and our trips were limited to few visits to Poland, as rather than visiting new places, we wanted our daughter to meet and get to know her family. Now, when our little girl is 9 months old already, it’s time to get back on track! We have a few trips planned and I cannot wait to share our experiences on the blog with you! Meanwhile, have a look at below photos of the beautiful Cote d’ Azur.

aDSC03418

aDSC03474

aDSC03586

aDSC03546

1aDSC03988

2aDSC03936

3aDSC03844

4aDSC03997

5aDSC04024

6aDSC04030

7aMonaco1