Szybka metamorfoza korytarza – zdjęcia przed i po

metamorfoza-korytarza-tytul

Jak się pewnie domyślacie po tytule, dziś na tapecie metamorfoza korytarza. Pokażę Wam, jak przy niewielkim wysiłku udało mi się całkowicie odmienić to wnętrze. Do tej pory nasz korytarz był… biały i bardzo nudny, a ja, za pomocą dosłownie kilku rzeczy sprawiłam, że wygląda teraz bardzo przytulnie – i o to mi właśnie chodziło! Zajęło mi to zaledwie trzy godziny, a efekt przeszedł nasze oczekiwania. Jesteście ciekawi? Już Wam pokazuję naszą szybką metamorfozę korytarza.

Partnerem tego wpisu jest marka DESENIO, która ma w swojej ofercie mnóstwo pięknych i oryginalnych plakatów oraz ram – które będą pasować w dosłownie każdym wnętrzu. Wybór produktów jest naprawdę ogromny, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie! Pomyśleliśmy również o Was i wraz z marką Desenio mamy dla Was kod rabatowy! Od dzisiaj do końca dnia we czwartek (09/07/2020), używając kodu OHDEERMAMA dostaniecie aż 25% zniżki! Koniecznie użyjcie TEGO LINKU (klik) – wtedy rabat naliczy się automatycznie, dodatkowo zobaczycie, które plakaty przypadły mi do gustu najbardziej.

Poniżej wrzucam zdjęcia korytarza sprzed metamorfozy, abyście mogli jeszcze lepiej zobaczyć efekt przed i po. Wcale niepotrzebny był wielki remont, a zaledwie kilka godzin mojego czasu, aby nasz korytarz nabrał fajnego klimatu. Serdecznie zapraszam Was do lektury!


Szybka metamorfoza korytarza – zdjęcia przed


Tak wyglądał korytarz przed metamorfozą. Białe ściany, szare wykładziny i prawie nic więcej:) Jedynymi ciekawymi akcentami w tym wnętrzu były: obraz na ścianie oraz czarny żyrandol – choć ten też nie do końca, bo trochę straszył ‚gołymi’ żarówkami. Ogólnie rzecz biorąc, wyglądało to ładnie i czysto, ale też dosyć nudno i bez wyrazu. A wiecie, że ja lubię ciekawy klimat, więc koniecznie chciałam to zmienić!

 .
 .
 .

Metamorfoza korytarza – co zrobiłam, aby odmienić nasz korytarz


Do wcześniej już wspomnianego żyrandola dokupiłam małe, białe abażury, dzięki którym wygląda on teraz zupełnie inaczej! Na obydwu oknach zawiesiłam piękne firanki z pomponami – marki DKNY, które znajdziecie w TkMaxie – kiedy je kupowałam, dostępnych było mnóstwo rozmiarów, więc na pewno wybierzecie coś dla siebie. Na parapetach ‚zamieszkały’ piękne kwiaty, które super się prezentują i cieszą oko. Dzięki nim nasze okna nie są już nudne i bez wyrazu.

Ale największą zasługę w tej metamorfozie zdecydowanie mają plakaty Desenio, dzięki którym nasz korytarz zyskał zupełnie nowy look i nabrał ciekawego klimatu. Zdecydowaliśmy się na 3 duże czarne ramy z plakatami w odcieniach beżu i czerni. Plakaty te są w rozmiarze 50 x 70cm i nazywają się: Autumn Nature, Stained Wall oraz River Bed Aerial View. Tuż obok drzwi do łazienki powiesiłam mniejszy plakat, który kolorystycznie zgrywa się z resztą – mierzy on 30 x 40cm i nazywa się Autumn I Allium. Pamiętajcie o kodzie zniżkowym OHDEERMAMA i dla ułatwienia – klikając w ten LINK, żniżka naliczy się automatycznie. Udanych zakupów <3


Szybka metamorfoza korytarza – efekt końcowy


Zobaczcie sami, jak nasz korytarz wygląda obecnie. Musicie przyznać, że dzięki niedużym zmianom, wnętrze to prezentuje się teraz o niebo lepiej! Piękne plakaty, klimatyczne abażury, delikatne firanki i urokliwe kwiaty sprawiają, że nasz korytarz wygląda teraz bardzo oryginalnie, a nie tylko schludnie i nudno – jak to miało miejsce przed metamorfozą. Obydwoje z Szymonem jesteśmy bardzo zadowoleni z tej metamorfozy, a ja oczywiście już planuję kolejną!:) Ale nic się nie martwcie – wszystko Wam będę tutaj pokazywała.

  metamorfoza korytarza . metamorfoza korytarza
 .
 .
 .
 .
 .