This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Skąd wziąć motywację do dziaŁania?!

skąd wziąć motywację

Skąd wziąć motywację do działania? Co zrobić, aby chciało Ci się tak mocno, jak Ci się nie chce? Specjaliści i ‚kołcze’ powiedzieliby: wyznaczaj sobie cele, realizuj je krok po kroku i zacznij się nagradzać. A ja mówię: obserwuj swoje dziecko i bierz z niego przykład!

Uwielbiam, kiedy codziennie rano Milla budzi się z uśmiechem na twarzy, od ucha do ucha. Nawet gdy nie jest wyspana, nie marudzi, tylko z radością wita nowy dzień. Tak bardzo jej tego zazdroszczę! Jak to wygląda u mnie? PRzed pierwszą kawą – bez kija nie podchodź:)

Kiedy patrzę jaka ta moja córeczka jest ciekawa świata, kiedy widzę, że prawie niczego się nie boi, a próbowanie nowych rzeczy jest dla niej codziennością i wielką przygodą, tak bardzo wtedy żałuję, że większość tej dziecięcej radości ze mnie ‚wyparowała’. Nie oszukujmy się – starość nie radość, młodość nie wieczność:)))

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Ja nie wejdę?! Ja nie zrobię?! Ja nie spróbuję?! Takich słów nie ma chyba nawet w dziecięcym słowniku – i bardzo dobrze! Kiedy więc, kolejny raz zastanowisz się skąd wziąć motywację – po prostu popatrz na swoje dziecko i się od niego ucz! Sprawdzone info – polecam z całego serca:)) Żadne książki, poradniki, a nawet filmy motywacyjne (KLIK) nie dadzą Ci tyle powera i motywacji, co obcowanie z maluchami i nauka od nich… nauka postrzegania świata przez ‚dziecięce okulary’. Chce mi się, zrobię to, spróbuję, dam radę! To postawa, której powinniśmy się nauczyć na co dzień, a nie tylko od święta.

Skąd wziąć motywację do działania, wziąć sprawy w swoje ręcę i wreszcie ruszyć do przodu? Odpowiedź jest bardzo prosta – od dzieci.

skąd wziąć motywację

skąd wziąć motywację

skąd wziąć motywację


SKĄD WZIĄĆ MOTYWACJĘ DO DZIAŁANIA? TO PROSTE! OBSERWUJ DZIECI I BIERZ Z NICH PRZYKŁAD <3


skąd wziąć motywację

skąd wziąć motywację

skąd wziąć motywację

Milla ma na sobie:

Czapka i kurtka – H&M

Szalik – Primark

Legginsy – Next

Kalosze – The Original Muck Boot Company