Projekt DIY – plakaty w ramkach

Wasze ściany wyglądają łyso i nie macie pomysłu co na nich powiesić? Podobają Wam się gotowe plakaty ale nie do końca pasuję Wam co jest na nich napisane lub zwyczajnie są za drogie? W takim razie zróbcie je sami! Niedużo roboty, a satysfakcja gwarantowana. Poniżej zobaczycie szybką instrukcję na stworzenie własnych projektów.

Co jest potrzebne? Ramki na zdjęcia, najlepiej te najprostsze, jednokolorowe – moje są z IKEA. Stare, kolorowe czasopisma. Klej i nożyczki.

Jak wykonać? Z gazet i magazynów powyrywaj strony z ciekawymi wyrazami/tekstami. Ja wybierałam jak najwięcej i zwracałam uwagę na ciekawą czcionkę, bo to też ważne. Następnie powycinaj te wyrazy/zwroty, które wydają Ci się najfajniejsze. Dopasuj pojedyńcze wyrazy w zdania/hasła lub po prostu dobież je tak aby razem tworzyły spójną całość. Wszystko przyklej na sztywnym białym kartonie i włóż do ramki. Teraz pozostaje Ci tylko zdecydować gdzie umieścić swoje dzieła sztuki:)

Moje dwa duże ‚plakaty’ wiszą w salonie, a te pozostałe czyli ‚Wishes do come true’, ‚Hello happy baby’ i ‚Loved for a life time’ znalazły swoje miejsce w pokoju Milli. Zabierajcie się do roboty i życzę ciekawych pomysłów! Pozdrawiam Was x

ramki-diy-zrob-to-sam

diy-ramki-plakaty-kartki

diy-plakaty-w-ramkach

  plakaty-diy

ramki-diy-plakaty