Grudniowi Ulubieńcy miesiąca + VIDEO

ulubieńcy miesiąca

Sama nie wiem czemu dopiero teraz zdecydowałam się na wpis z serii ‚ulubieńcy miesiąca’, bo osobiście uwielbiam takie czytać! Obiecuję, od tej pory będę to robić regularnie. Będę dzielić się z Tobą swoimi odkryciami, rzeczami których w danym miesiącu często używałam, które uwielbiałam lub które mnie w jakiś sposób zainspirowały. Dzisiejszy mix produktów to mieszanka kosmetyczno – książkowo – gadżetowo – telewizyjna. Wszystko to, co zachwyciło mnie w ostatnim czasie.

Kolejną nowością na blogu jest… moje pierwsze video You Tube! Do tego kroku zbierałam się już kilka miesięcy, ciągle to przekładając i wymyślając co nowe to wymówki. Aż w końcu stwierdziłam, że jak nie teraz to nigdy, w końcu do odważnych świat należy! I tak oto, pomimo wielkiej opryszczki na twarzy, nagrałam filmik z ulubieńcami grudniowymi. Nie jest on perfekcyjny, ciągle powtarzam ‚BARDZOOOO’, a ‚Ą’ i ‚Ę’ wymawiam jak jakaś damulka, ale i tak się cieszę, że wreszcie to zrobiłam. W końcu, jakto wszystkie poradniki o samodoskaleniu i motywacji radzą, czasami  trzeba wychodzić ze swojej strefy komfortu.


Przedstawiam Ci swoich grudniowych ulubieńców… na dole króki opis, a więcej szczegółow i linki do produktów w filmiku… Koniecznie daj znać co sądzisz o mojej dykcji haha.

1) Szminka Rimmel by Kate Moss, numer 30. Ciemno-bordowa, trochę połyskująca pomadka, która świetnie rozświetla twarz, szczególnie podczas ciemnych i deszczowych dni.

2) Długopis Swarovskiego. W kolorze złotym, ze świecącymi drobinkami, bardzo klasyczny, ale też wygdny w użyciu.

3) Program telewizyjny ‚The Apprentice’ – mój zdecydowany faworyt jeśli chodzi o angielską telewizję. Kandydaci wykonują kreatywne zadania, co tydzień odpada jedna osoba, a reszta zacięcie walczy o £250K inwestycję dla swojego biznesu. Świetna rozrywka!

4) Książka Cameron Diaz, pt. ‚Ja, kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało’. Poradnik o zdrowym stylu życia, napisany bardzo prostym językiem, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po jego przeczytaniu stwierdzenie ‚jesteś tym co jesz’ nagle nabiera sensu.

5) Katalog świąteczny sklepu Booths. Pięknie wydany, z płócienną okładką – cud, miód i malina!

6) Utwardzacz do lakieru do paznokciu Seche Vite – szybko schnie, a efekt jest oszałamiający!