Co to jest VLOGTOBER – mój jesienny projekt

co to jest vlogtober

Co to jest Vlogtober – czyli kilka słów o moim jesiennym projekcie. Jak już pewnie zauważyliście, zaczęłam prężnie działać na YouTube:) W październiku zdecydowałam się nagrywać filmiki w formie Vlogtobera. Polega to na wrzucaniu daily vlogów codziennie – przez cały październik. Czasami są to takie luźne vlogi, gdzie pokazuję Wam mój zwyczajny dzień, czasami jest to w formie hauli zakupowych, lub metamorfozy jakiegoś wnętrza (kończymy właśnie remont pokoju Klarki, więc na pewno o tym nagram filmik). A wszystko to w mega jesiennym klimacie! Vlogtober to nic innego jak taki Vlogmas – tylko, że ‚akcja’ dzieje się w październiku:)


Co to jest Vlogtober – moje filmy


Mam nadzieję, że będziecie ze mną w tym okresie, i że obejrzycie każdy jeden odcinek mojej serii Vlogtobera! Zapraszam Was też oczywiści do subskrybowania mojego kanału, aby być ze wszystkim na bieżąco – możecie to zrobić klikając TUTAJ.

A tutaj podsyłam Wam linki do moich dotychczasowych filmików z serii Vlogtober – róbcie sobie ciepłą herbatkę i oglądajcie:) Wystarczy, że klikniecie na któreś ze zdjęć, a filmik sam się otworzy.


Vlogtober 1 – Pije swoją pierwszą Pumpkin Spice Latte!

vlogtober

Vlogtober 2 – Moja pierwsza laminacja brwi

vlogtober

Vlogtober 3 – Robię jesienne paznokcie. Super wieczór z dobrym jedzeniem i Netflixem

co to jest vlogtober

Vlogtober weekendowy 4 & 5 – Rodzinny weekend! Azjatycki wieczór i babski wypad do kina

co to jest vlogtober

Vlogtober 6 – Życie w Anglii – szybkie Q&A w samochodzie

polski vlogtober