Adele… jesteś wielka!

adele wywiad

Bardzo rzadko kupuję typowo modowe, kolorowe magazyny, w których 90% zawartości to reklamy. Zwyczajnie szkoda mi na nie kasy, bo wiem, że te przepełnione drogimi ubraniami, dodatkami i gadżetami strony zupełnie nie są tego warte. Ale odkąd usłyszałam co znajduję się w najnowszym ‚Vanity Fair’ od razu poszłam do sklepu. Miałam nosa – to były dobrze zainwestowane pieniądze…

adele wywiad

Mowa tutaj oczywiście o wywiadzie z Adele, w którym to artystka bardzo szczerze wyznaje, że macierzyństwo to nie tylko pachnące stópki i słodkie uśmiechy dziecięce. To wspaniała przygoda, podczas której możesz obserwować rozwój swojego malucha i być dumna za każdym razem kiedy nauczy się czegoś nowego. Ale jak wszystko na tym świecie, ma też swoje ciemne strony (KLIK) i czasami bywa… zwyczajnie ciężkie i męczące! Adele opowiada o radościach, ale też rozterkach swojej drogi jako mama. Wspomina o depresji poporodowej na którą cierpiała, wyznaje, że ciągle czuła się winna pracując, i często myślała, że decyzja o posiadaniu dziecka była najgorszą w jej życiu… Mówi, że kocha swojego synka nad życie, ale każdego dnia, choć przez chwilę, marzy o tym, by móc zrobić coś, co jej się żywnie podoba – nie zwracając przy tym uwagi na swoje dziecko! Przyznaje, że kiedyś wyznała przyjaciółce, że ‚tego nienawidzi!’, na co tamta rozpłakując się, odpowiedziała ‚ja też!’.

wywiad adele

Presja bycia perfekcyjną mamą ciąży na nas chyba od zawsze, ale nie dajmy się zwariować! Nie bójmy się przyznawać do tego, że macierzyństwo bywa męczące, i każda z nas czasem chciałaby zapomnieć o wszystkich troskach z nim związanych! Tak – macierzyństwo to wielki PRZYWILEJ i błogosławieństwo, ale z pewnością nie jest to droga usłana różami, a my nie powinnyśmy mieć żadnych obaw czy zahamowań aby o tym otwarcie mówić! To, że czasem przyznamy się do porażki, błędu czy chwili zwątpienia, nie sprawi, że będziemy złymi mamami! Przecież kochamy nasze maluchy nad życie, a macierzyństwo bez trudów i przeszkód nie ‚smakowałoby’ tak dobrze!

Adele to prawdziwa artystka, uwielbiana przez miliony ludzi na całym świecie. Każdy jej kawałek staje się hitem, a popularność zdobyła dzięki talentowi, a nie rozbieranym sesjom czy skandalom. Cudownie śpiewa, jest bardzo zabawna i wyluzowana (koniecznie obejrzyj TO VIDEO), ma do siebie dystans (zerknij TUTAJ), no i jest piękna. Ale udzielając tego wywiadu zrobiła coś co było zdecydowanie lepsze i bardziej wartościowe od wszystkich powyższych rzeczy razem wziętych! Była szczera i głośno powiedziała o czymś, co czują i doświadczają mamy na całym świecie… Macierzyństwo jest niesamowite, ale niektóre jego aspekty i momenty są zajebiście trudne! Fakt, że otwarcie mówi o tym taka gwiazda jest dosyć pokrzepiający, przynajmniej dla mnie. W czasach, kiedy wszyscy mówią i pokazują jakie to mają sielankowe życie rodzinne, dzięki wyznaniom takim jak to, mam świadomość, że jestem NORMALNA. Więc ja dziś przybijam Adele wielką piątkę i mówię jej… Adele, jesteś wielka!